مشاوره حقوقی موسسه حقوقی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
مشاوران حقوقی، وکلای دادگستری، کارشناسان گمرکی
 

 

فید اخبار سایت قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در بلاگ موسسه حقوقی ایرانیان صاعد


رئیس قوه قضاییه: • همواره برای رسیدن به دستگاه قضایی مطلوب امام و رهبری در تلاشیم • هجمه‌ها به قوه قضاییه با ادعای حقوق بشر برای نفوذ در جمهوری اسلامی است
  رئیس قوه قضاییه با تاکید بر تلاش مستمر همه مسئولان، قضات و کارکنان این قوه در جهت رسیدن به دستگاه قضایی مطلوب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، وظایف قوه قضاییه طبق قانون اساسی را بسیار سنگین توصیف کرد و گفت: هجمه‌ها به نظام و بویژه‌ قوه قضاییه با ادعاهای حقوق بشری برای نفوذ در جمهوری اسلامی است و بر این اساس همگان باید هوشیار باشند.

رئیس قوه قضاییه: * ایران هراسی، بخشی از پروژه نظام سلطه برای فراموش شدن موضوع فلسطین است * پیام حضور میلیونی مردم، عزم ملتها برای عدم تبعیت از آمریکا و اذناب منطقه ای آن است
رئیس قوه قضاییه، ایران هراسی را بخشی از پروژه نظام سلطه در مسیر به فراموشی سپردن موضوع فلسطین قلمداد کرد و گفت: یکی از پیامهای حضور میلیونی مردم در راهپیمایی روز قدس، عزم و اراده ملتهای مسلمان و آزاده برای عدم تبعیت از آمریکا و اذناب منطقه ای آن است.

معاون اول قوه قضاییه در جمع خانواده های شهدای ترور و دستگاه قضایی: بصیرت، استقامت و حفظ روحیه انقلابی، رمز پیروزی بر دشمن در جنگ نرم است
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه بصیرت، استقامت و حفظ روحیه انقلابی رمز پیروزی در برابر دشمن در جریان جنگ نرم است، گفت: دشمن تلاش دارد که با سوق دادن مردم و بویژه مسئولان به سمت دنیاطلبی و دور شدن از مسائل اصلی کشور، اهداف خود را محقق سازد.

رئیس قوه قضاییه: *اقدام موشکی سپاه، گوشه کوچکی از عزم ایران برای مبارزه با تروریسم را نشان داد *امیدواریم تروریستها و حامیانشان متوجه پیام روشن ایران شده باشند
  رئیس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریستهای تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن برای تروریستها و حامیان منطقه ای و بین المللی آنها دانست و گفت: این اقدام، گوشه بسیار کوچکی از عزم پولادین ایران برای مبارزه با تروریسم را نشان داد.

رئیس دیوان عدالت اداری: روز قدس روز نمایش اتحاد مسلمانان جهان است
جلسه هیئت عمومی دیوان عدالت اداری با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری برگزار شد.

از سوی حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای انجام شد؛  تشریح برنامه‌‌های هفته‌ قوه قضاییه و ارائه گزارش عملکرد دستگاه قضایی در سال 95
سخنگوی دستگاه قضایی در نشستی با حضور اصحاب مطبوعات و نمایندگان رسانه‌ها در آستانه هفته قوه قضاییه، برنامه‌های مربوط به این هفته را تشریح و گزارشی از عملکرد دستگاه قضایی در سال گذشته ارائه کرد. معاون اول قوه قضاییه همچنین در بخش دوم این نشست پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

نشست خبری رئیس کل دادگستری استان اردبیل
نشست خبری رئیس کل دادگستری استان اربدیل، به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب اردبیل و معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان در امور شوراهای حل اختلاف استان اردبیل برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان: 276 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی رفع تصرف شد
رئیس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان در نخستین نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان که صبح امروز در محل سالن شهید بهشتی دادگستری برگزار گردید گفت: از ابتدای سال تا کنون 276 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی دراستان رفع تصرف شد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر: سلامت دستگاه قضایی در گرو امر به معروف و نهی از منکر است
علی جمادی گفت: با نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه می توان زمینه‌ حل بسیاری از مشکلات جامعه را فراهم کرد.  

معرفی ارائه خدمات الکترونیک و استفاده از فن آوری های نوین قضایی در استان سمنان
رئیس کل دادگستری استان سمنان و رئیس شورای قضایی استان سمنان، بر ضرورت اطلاع رسانی مناسب از خدمات و اقدامات قوه قضاییه در بخش های مختلف و توسط دستگاه های زیر مجموعه این قوه تاکید کرد.  

رئیس قوه قضاییه: *کسانی که با دشمن همکاری می کنند برخی محاربند  و برخی مفسد فی الارضند * نیروهای امنیتی همه ابعاد نفوذ را تحت نظر داشته باشند  * روز قدس نماد مظلومیت یک ملت و وحدت جهان اسلام است
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم پاسخ قاطع به اظهارات مداخله جویانه وزیر خارجه آمریکا، این دشمنی ها را دارای سابقه طولانی دانست و در عین حال گفت: نیروهای امنیتی، وزارت اطلاعات و سپاه باید توجه داشته باشند که چه کسانی از داخل به دشمن چراغ سبز نشان می دهند. کسانی که با دشمن همکاری میکنند برخی محاربند و برخی مفسد فی الارضند و باید اقدامات آنها به دقت مورد توجه قرار گیرد.

بازرس کل جدید استان مازندران معارفه شد
با حضور معاون سازمان بازرسی کشور؛ بازرس کل جدید استان مازندران معارفه شد.

رييس کل دادگستری اصفهان: چشم اميد بنگاههای اقتصادی بحران زده استان به کميته حمايت قضایی از سرمايه گذاری است
هجدهمين جلسه کميته حمايت قضايی از سرمايه گذاری استان با حضور اعضا در محل اطاق بازرگانی تشکيل شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه: حفظ وحدت مسلمین از اهم موضوعات است
محمدرضا عدالت خواه در سخنان پیش ازخطبه های نماز جمعه اهل سنت کرمانشاه در مسجد شافعی: حفظ وحدت مسلمین از اهم موضوعات است.

رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی: جشن های گلریزان تبلور همدلی، سخاوتمندی و منش کریمانه است
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی گفت: جشن های گلریزان تبلور همدلی، سخاوتمندی و منش کریمانه است.  

رشد 16 درصدی تلفات مسموميت با قرص برنج در سال 95
در سال گذشته 598 نفر در كشور بر اثر مسموميت با قرص برنج جان خود را از دست داده اند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان خبر داد: ايراد صدمه بدنی غيرعمدی ناشی از تصادف، جرم اول استان
اولين جلسه ستاد پيشگيری از جرايم خاص استان اصفهان در سال 96 تشکيل شد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان: قوه قضاییه در پیشگیری از جرایم و آسیب‌های اجتماعی اهل مسامحه نیست
رئیس‌ کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: رسالت اصلی قوه قضاییه در این حوزه، پیشگیری از وقوع جرم است و در این راستا دستگاه قضایی با هیچ نهاد و سازمان مسامحه ندارد​​​​​​​​​​​​.

دادستان کرمانشاه خبر داد: اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات و جرایم محیط زیستی در دادسرای کرمانشاه
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی کننده به تخلفات و جرایم محیط زیستی در کرمانشاه خبر داد و گفت: بحث محیط زیست اکنون به یک دغدغه ملی تبدیل شده است چرا که مردم خود شاهد بودند بی توجهی به محیط زیست می تواند چه آسیب های فردی و اجتماعی را به دنبال داشته باشد.

برگزاری همایش سراسری سرپرستان شوراهای حل اختلاف استان تهران
همایش سراسری سرپرستان شوراهای حل اختلاف استان تهران با حضور جناب آقای اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران، جناب آقای قره داغی قائم مقام مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور و جناب آقای دریانی رئیس شوراهای حل اختلاف استان تهران، سرپرستان محترم مجتمع ها و قضات ویژه شورا برگزار شد.

رئیس سازمان قضایی بوشهر اعلام کرد: برخورد قاطع با عاملین تبانی با قاچاقچیان در استان
جلسه اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر با حضور کارکنان برگزار شد.

رسیدگی به درخواست 100 نفر از مددجویان زندان آمل با حضور رئیس کل دادگستری مازندران
رئیس کل دادگستری استان مازندران با حضور در زندان شهرستان آمل ضمن بازدید از این مرکز، به صورت مستقیم و رو در رو به درخواست ها و مشکلات مددجویان رسیدگی و دستورات لازم را صادر کرد.

از سرمایه گذاری "پاک و حلال" حمایت می کنیم
رئیس کل دادگستری استان با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت امیرالمومنین علی (ع)، گرامیداشت یاد شهدای مجلس و محکومیت تروریسم گفت: ما در تحریم کشورهای به ظاهر قدرتمند جهانی قرار داریم بنابراین تلاش کنیم تا دغدغه تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را کمتر کنیم.

مشارکت حداکثری خیرین در جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان بجنورد
جشن گلریزان کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد بجنورد مرکز خراسان شمالی با حضور حداکثری خیرین، نیکوکاران و مسؤلین استانی برگزار شد.  

بررسی 149 درخواست در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری مازندران
 در دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان مازندران، 149 درخواست بررسی و دستورات قضایی صادر شد.