موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
وکلای مبرز پایه یک دادگستری مرکز
 

 

فید اخبار سایت قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سایت موسسه حقوقی ایرانیان صاعد


کاهش 63 درصدی پرونده های مسن در استان کرمان
معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان کرمان گفت: با تلاش کارکنان قضایی و اداری دادگستری استان کرمان شاهد کاهش 63 درصدی پرونده های مسن در استان بوده ایم.    

رئیس جدید دادگاه های عمومی و انقلاب تبریز معارفه شد
مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تبریز برگزار شد.    

رئیس کل دادگستری استان زنجان: ارائه خدمات مناسب جاده ای از انتظارات به حق مردم است
رئیس کل دادگستری استان زنجان در دیدار با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: ارائه خدمات مناسب جاده ای از انتظارات به حق مردم است.

حمایت دادگستری استان گلستان از تولید کنندگان
رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه دستگاه قضایی استان از تولید کنندگان حمایت می کند، افزود: با کارشناسان، کارمندان، مدیران و مسئولانی که در مسیر تولید و فعالیت فعالان اقتصادی استان، سنگ اندازی کنند با قاطعیت برخورد می شود.    

مدیرعامل جدید انجمن حمایت از زندانیان مرکز منصوب شد
طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، جبار باقری به عنوان مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز منصوب شد.

اجرای دادنامه‌های بدوی دیوان عدالت اداری درباره افزایش مرخصی زایمان صادر شد
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دستور داد پس از ابلاغ دادنامه‌های صادره ازشعب بدوی دیوان عدالت اداری درباره افزایش مرخصی زایمان به این سازمان، چنانچه بیمه شده حائز شرایط قانونی باشد، نسبت به اجابت خواسته شکات اقدام و از ثبت دادخواست تجدیدنظر خودداری گردد.

معاون دادگستری آذربایجان شرقی: پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست
معاون قضایی رئیس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آذربایجان شرقی بر نقش مردم در پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی تأکید کرد و گفت: پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست.

تشكيل ده كارگروه ويژه قضايي جهت تامين امنيت عمومي در کرمان
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از تشكيل ده كارگروه ويژه قضايی جهت تامين امنيت عمومی در کرمان خبر داد و گفت: در این رابطه یک استخر عمومی غیر استاندارد، چهار دستگاه آسانسور غیراستاندارد و سه مرکز CNG و توزيع كپسول گاز پر خطر پلمب شده است.    

دیدار مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان با فرماندهی مرزبانی استان
مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح سیستان و بلوچستان با فرماندهی مرزبانی استان دیدار کردند.  

مختومه شدن  بیش از ۱۱۱ هزار فقره پرونده در شوراهای حل اختلاف استان فارس
معاون قضایی رئیس کل و رئیس شوراهای حل اختلاف استان فارس از مختومه شدن بیش از ۱۱۱ هزار فقره پرونده در شوراهای حل اختلاف استان فارس در شش ماهه اول سال خبر داد.

مشاور معاون فرهنگی قوه قضاییه:دادگستری ها در اقدام های تحول آفرین قوه قضاییه پیشرو هستند
مشاور معاون فرهنگی قوه قضاییه طی بازدید از اقدام های صورت گرفته در دادگستری استان سمنان جهت تکریم مراجعان و کارکنان تقدیر کرد و افزود: برنامه ریزی، محاسبه و نظم در تمهید تجهیزات و امکانات در اماکن قضایی استان سمنان به مرکز و سایر استانها معرفی و الگو سازی شود.

نشست مشترک مسئولان دادگستری یزد با مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای
  رئیس کل دادگستری یزد در نشست مشترک دادگستری یزد با مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای این استان گفت: برای حل مشکل بحران آب در کشور در قانون برنامه ششم توسعه کشور، مواد مهمی آمده اما اگر به جای 80 تا 90 درصد صرف وقت برای تدوین طرح ها و قوانین متعدد، بیشتر برای اجرای طرح ها و قوانین وقت می گذاشتیم موفق تر بودیم.

بازدید معاون فرهنگی دادگستری استان همدان از کانون اصلاح و تربیت
معاون فرهنگی دادگستری کل استان همدان از کانون اصلاح و تربیت بازدید کرد.

اصلاح 66 نقطه حادثه خیز در دستور کار شورای پیشگیری تصادفات استان قم
مدیر پیشگیری معاونت اجتماعی دادگستری قم گفت: اصلاح 66 نقطه حادثه خیز در دستور کار شورای پیشگیری تصادفات استان قرار گرفته است.

جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان برگزار شد
جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان با محور کاهش طلاق امروز با حضور مدیرکل پیشگیری های اجتماعی و فرهنگی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه  در گرگان برگزار شد.

دادگستری اردبیل برگزارکرد: کارگاه آموزشی ایجاد رویه واحد در رسیدگی به پرونده های تصرفات غیر قانونی اراضی ملی
به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، کارگاه آموزشی ایجاد رویه واحد در رسیدگی قضایی به پرونده های حوزه تصرفات غیر قانونی اراضی ملی و عمومی با حضور رئیس شعبه 4 دادگاه انتظامی قضات برای قضات استان اردبیل برگزار شد.

برگزاری جلسه حفظ حقوق شهروندی در دادگستری مازندران
ششمین جلسه حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان مازندران برگزار شد.      

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل: تامین امنیت آسایش و آرامش مردم وظیفه اصلی مسئولان است
به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان اردبیل، جلسه بررسی وضعیت تصادفات در جاده‌های استان اردبیل  با حضور فرمانداران شهرستان بیله سوار، پارس آباد و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی متولی امر در محل ساختمان مرکزی دادگستری استان برگزار شد.

معاون اول قوه قضاییه در جلسه کمیته قضایی شرق کشور: باید از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با فساد استفاده کرد
معاون اول قوه قضاییه بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های مفاسد اقتصادی به ویژه قاچاق کالا تأکید کرد و گفت: باید از همه ظرفیت‌ها برای مقابله با فساد استفاده کرد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان: امنیت و ثبات در جامعه مرهون جانفشانی نیروی های مسلح است
حجت السلام والمسلمین صادقی نیارکی در دیدار مسئولین دستگاهها  و فرماندهان نیروهای مسلح گفت:جامعه ای که در آن  نیروهای مسلح با اقتدار و با صلابت  خدمت کنند جامعه ای امن و با ثبات خواهد داشت  و این  امنیت و ثبات در  کشور مان  مرهون جانفشانی دلاور مردان نیروی های مسلح است که ما باید قدردان این نیروهای مخلص باشیم .

اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام جذب اختصاصی سال 1397
مهلت ثبت نام جذب اختصاصی سال 1397 تمدید شد.    

معاون منابع انسانی قوه قضاییه خبرداد: برگزاری آزمون تصدی منصب قضا در 22 مرکز استان
معاون منابع انسانی قوه قضاییه در نشستی خبری که همزمان با برگزاری آزمون تصدی منصب قضا سال ١٣٩٧، برگزار شد، اظهار کرد: آزمون عمومی قضاوت در22 مرکز استان و با حضور 30 هزار شرکت کننده برگزار شد.

دادگاه رسیدگی به اخلال در بازار آرد و گندم استان فارس برگزار شد
سومین دادگاه علنی رسیدگی به پرونده های مفسدان و اخلاگران در نظام اقتصادی در استان فارس با موضوع بررسی اتهامات ١١ نفر از  اخلال گران در نظام اقتصادی از طریق  اخلال در توزیع مایحتاج عمومی کشور و کالای استراتژیک گندم و اختلاط آن با شن و ماسه و ناخالصی های دیگر در شعبه ویژه برگزار شد .

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دادگستری استان تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت فرهنگی دادگستری کل استان تهران و موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران منعقد شد.

تأکید رئيس كل دادگستری خراسان شمالی بر نقش مهم قوه قضاییه در جنگ اقتصادی
حجت الاسلام و المسلمین جعفری با تأکید بر نقش بسیار مهم و تعیین کننده قوه قضاییه در جنگ اقتصادی تصریح کرد: در حال حاضر قوه قضاییه بعنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار نظام جمهوری اسلامی است که همراه و در کنار سایر قوا و تحت تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اولویت کاری و همه برنامه های خود را برای رفع مشکلات مردم متمرکز کرده است.
rss-saed
New Page 1

فید اشتراک اخبار ایرانیان صاعد