موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
وکلای مبرز پایه یک دادگستری مرکز
 

 

فید اخبار سایت قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در سایت موسسه حقوقی ایرانیان صاعد


توقف اکران فیلم سینمایی ماهمه باهم هستیم در کرمان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: دستور توقیف اکران فیلم سینمایی "ما همه باهم هستیم"  به لحاظ تبعات اجتماعی در سراسر سینماهای استان کرمان صادر گردید .

نشست هم اندیشی مسئولان قضایی و فرماندهای نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
در آستانه فرا رسیدن هفته قوه قضائیه نشست هم اندیشی مسئولان قضایی و فرماندهان نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

95درصد مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان یزد محقق شده است
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در یک سال گذشته بیش از 15 مورد مشکلات حوزه صنعت در ستاد استانی اقتصاد مقاومتی مورد بررسی قرار گرفته و 95درصد مصوبات این ستاد در خصوص موارد طرح شده محقق و اجرایی گردیده است.

رد نظر کارشناسی کمیته حقیقت یاب سیل شیراز
  در پی انتشار خبری منتسب به  کمیته حقیقت یاب حادثه سیل شیراز، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس گفت: نظر کارشناسی کمیته حقیقت یاب فاقد هرگونه اعتبار کارشناسی برای مرجع قضایی است .    

تشریح تحولات دستگاه قضایی در دوره جدید
معاون اول قوه قضاییه در نشست خبری ویژه بزرگداشت هفته قوه قضاییه به تشریح تحولات دستگاه قضایی در دوره ریاست جدید قوه قضاییه پرداخت.  

دیدار ۵۵ نفر از مراجعین با مسئولان دادگستری خراسان شمالی
رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی، با تعداد ۵۵ نفراز مراجعین به دادگستری طی ملاقات حضوری، دیدار کرد.

اراده جدی قوه قضاییه بر به روز رسانی برخی قوانین
رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: در دستگاه قضایی نگاه جدید و امیدوارانه ای ایجاد شده تا از ظرفیت ها استفاده شود و شاهد آن روزی باشیم که مردم تابع قانون باشند.

کاهش جمعیت کیفری زندانیان جزء سیاستهای جدید دستگاه قضائی است
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان‌غربی گفت: کاهش جمعیت کیفری زندانیان جزء سیاستهای جدید دستگاه قضائی است .

اجرای موفق طرح پابند الکترونیک زندانیان در زنجان
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: استفاده از پابند الکترونیک جهت نظارت الکترونیکی بر زندانیان در حال تحمل حبس  در استان در حال اجراست  و دادگاه در صورت لزوم می‌تواند محکوم را در تعقیب مراقبتی قرار دهد.

اراده جدی دادگستری کرمان در برخورد قاطع و سریع با مفسدان اقتصادی
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: اراده جدی قوه قضائیه و دادگستری استان کرمان بر  برخورد قاطع، سریع و دقیق  با مفاسد اقتصادی است .  

بازدید معاون دادستان کل کشور از اردوگاه شهید زیادیان
معاون قضایی دادستان کل کشور، به همراه دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر، فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص)  از پیشرفت فعالیت‌های اردوگاه بازپروری و توانمندسازی معتادان متجاهر در اردوگاه شهید زیادیان تهران بازدید کرد.

صدور احکام سنگین برای عاملان شهادت مامور نیروی انتظامی در اصفهان
شعبه اول دادگاه کیفری یک دادگستری استان حکم متهمان پرونده قتل ستواندوم شهید محمود رفیعی را صادر کرد .

امنیت مفسدان اقتصادی با سجام برهم زده می شود
مدیرکل پیشگیری های مردمی و مشارکت های مدنی قوه قضاییه گفت: سامانه سجام، امنیت مفسدان اقتصادی را برهم زده و خواب راحت را از آنان می گیرد.

هفته قوه قضاییه فرصتی برای تجلی عملکرد دستگاه قضایی و ارتباط بیشتر و خدمت مضاعف به مردم
رئیس کل دادگستری استان یزد هفته قوه قضاییه فرصتی را برای تجلی عملکرد دستگاه قضایی و ارتباط بیشتر و خدمت مضاعف به مردم دانست.

ویژه برنامه های هفته قوه قضاییه / گشایش ششمین مرکز ملاقات کودکان طلاق استان در بندرگز
زوجینی که پس از طلاق برای زمان و مکان تحویل فرزندان در بندرگز دچار مشکل هستند از این پس در مرکز مهر خانواده می توانند کودکان خود را تحویل بگیرند.

دسترسی راحت مردم به مسئولان قضایی در هفته قوه قضاییه
رئیس کل دادگستری استان گلستان اعلام کرد: حضور بیشتر در بین مردم و تبیین عملکرد دادگستری و آرای صادر شده در محاکم استان ، رویکرد برنامه های امسال هفته قضاییه است.

مرحله سوم پرداخت طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه اجرا شد
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از ورایز هشت میلیارد و 900 میلیون تومان به حساب تعدادی از مالباختگان پرونده گلیم و گبه  خبرداد.

رئیس قوه قضاییه: ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مردم باید توسعه یابد / فضای مجازی نباید حیاط خلوت مرتکبان جرایم سازمان یافته باشد / پاسخ رهبر انقلاب به نخست وزیر ژاپن، ترکیبی از خردمندی دیپلماتیک و رفتار انقلابی بود
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه از بررسی مصادیقی که مردم به واسطه آنها به دستگاه قضایی مراجعه می کنند می توان به موضوعات و مشکلاتی دست یافت که نیازمند برطرف ساختن از طریق دولت، مجلس و قوه قضاییه است، بر ضرورت توسعه ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مردم جهت کاهش ورودی پرونده ها به دستگاه قضایی تاکید کرد.

احضار رییس اداره راه و شهرسازی و فرمانده پلیس راه شهرستان نیکشهر
 بدلیل تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی شهرستان نیکشهر ، رییس اداره راه و شهرسازی و فرمانده پلیس راه شهرستان جهت اخذ توضیح و بررسی موضوع احضار و پرونده  قضایی در این خصوص تشکیل گردید.

قول همکاری رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد به استاندار جدید
  حجت الاسلام و المسلمین مزارعی رئیس کل دادگستری استان به استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: من تا زمانی که در این استان هستم، دستم در دست شما و کنار مدیران برای خدمت به این مردم تلاش می‌کنم.  

حل و فصل مشکلات حقوقی وقضائی 17بنگاه تولیدی در کرمان
با ورود سیستم قضائی طی چند ماه اخیر: مشکلات حقوقی وقضائی 17بنگاه تولیدی در کرمان حل وفصل شده است.

طرح­های پژوهشی باید قابلیت اجرا داشته باشد
سرپرست مرکز مطالعات اجتماعی و جرم شناسی قوه قضاییه گفت: طرح های پژوهشی باید کاربردی و عملیاتی باشدو به مرحله اجرا در  بیاید.

دیدار مردمی مسئولان قضایی گلستان در مسجد طلابی گنبدکاووس
رئیس کل دادگستری گلستان و معاونان او در دیدار مردمی در مسجد طلابی اهل سنت گنبدکاووس برای حل و فصل مشکلات حقوقی و قضایی مراجعه کنندگان دستورهای لازم را صادر کردند.

لزوم برخورد جدّی، قاطع و قانونمند با تخلفات واحدهای صنفی
معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر لزوم برخورد جدّی، قاطع و قانونمند با تخلفات واحدهای صنفی و اجرای ‌مواد ۲۷ و 28 قانون نظام صنفی کشور تأکید کرد.

حقوق شهروندی جلب اعتماد عمومی مردم وحفظ شان و کرامت آنها را به همراه دارد
رئیس کل دادگستری استان مازندران حقوق شهروندی را از جمله سیاستهای قوه قضاییه درجلب اعتماد عمومی مردم و حفظ شان و کرامت آنها دانست.
rss-saed
New Page 1

فید اشتراک اخبار ایرانیان صاعد