موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد
 

وبلاگ ها

صفحه خانگی

پارسی العربي English French
وکلای مبرز پایه یک دادگستری مرکز
 

 

موسسه حقوقی فراتر از دفتر وکالت است

سخنی با بازدید کنندگان گرامی
موسسه حقوقی  فراتر از دفتر وکالت است.

معمولا هردفتر وکالت از نظر چارت سازمانی  ونیروی انسانی ، باحضوریک نفر وکیل دادگستری و یک نفرمنشی اداره می شود و یا بعضا ملاحظه می شود ، در یک دفتر وکالت چند وکیل با یک  منشی به طور همزمان  خدمات مشابهی فقط در حوزه دعاوی ومشاوره حقوقی ارائه می کنند .

اما موسسات حقوقی ، به دلیل اینکه ، با هدف تولید و ارائه خدمات کیفی تر ، مخصوصا در حوزه های میان رشته ای وبرای پوشش نیازهای طیف وسیعی از جامعه هدف تاسیس می شوند ، لازم است  هم از نظر موضوع وهم از نظر تخصص و اعضاء ، ساختار متفاوتی داشته باشند ، چه اینکه ، به دلیل تعامل دانش حقوق با رشته های دیگر مثل اقتصاد ، بازرگانی، صنعت و... فعالیت  وارائه خدمات حقوقی مرتبط در حوزه هایی  مثل امور بانکی، گمرک، مالیات، تامین اجتماعی،  محیط زیست ، شهرداریها و.....اجتناب ناپذیر است .

بنابراین در هر موسسه حقوقی ممکن است حسب موضوع فعالیت علاوه بر متخصصین حرفه ای حقوق و وکلا و مشاورین حقوقی، کارشناسان دیگری با تخصصهای دیگر، جهت تولید بسته های حقوقی میان رشته ای و یا حتی جهت مدیریت تخصصی پرونده های حقوقی وکیفری مورد استفاده قرارگیرند .
علاوه برآن مدیریت نیروی انسانی اینگونه موسسات نیز جذب نیروهای متخصص درامور اداری وحسابداری و... را اجتناب ناپذیر می نماید .

 

قوانین استفاده از این سایت
لطفاً مطالعه کنید
موسسه ایرانیان صاعد